DOKUMENTY DO POBRANIA

karta kwalifikacyjna

UMOWA

ubezpieczenie

NNW

oświadczenie rodzica/opiekuna odnośnie COVID

(w dniu wyjazdu)

RODO

BROSZURA

INFORMACYJNA 

kids

Ogólne warunki

ubezpieczenia NNW

(do wglądu)

BROSZURA

INFORMACYJNA 

junior+adult

Aby dopełnić wszelkie formalności należy pobrać, wydrukować i wypełnić 5 dokumentów:

1. Karta kwalifikacyjna (pkt. II-informacje dotyczące uczestnika wypoczynku)

2. Umowa-2 kopie wydrukować i wypełnić

3. Rodo

4. Ubezpiecznie NNW

5. W dniu wyjazdu dostarczyć kierownikowi obozu oświadczenie odnośnie COVID !!!! OBOWIĄZKOWO!!!

Wypełnione dokumenty należy przesłać skanem najpóźniej do 10 czerwca na email kontakt@funkyfree.pl lub dostarczyć na recepcję przy ul. Miłkowskiego 7 lub o trenera.

Uczestników i rodziców prosimy o zapoznanie się z  REGULAMINEM

UCZESTNICTWA W OBOZIE W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM COVID19 oraz REGULAMINEM UTRZYMANIA HIGIENY I DYSTANSU przez uczestników obozu.

Poniżej można zapoznać się z wytycznymi MENu GISu i MZ dla organizatorów wypoczynku

w sprawach obozowych prosimy kontaktować się z wychowawcą grupy, telefony wychowawców poniżej w tabelce

w sprawach związanych ze zdrowiem i podawaniem leków:                            kierownik obozu: Monika Malik tel. 791 501 581

film/foto: MFOTOGRAFIA/IMAGINATION

PODZIAŁ GRUP WYCHOWAWCZYCH TURNUS LETNI 

Grupa I

Wychowawca:

DAMIAN KRÓL

tel. 507 319 338

1.Maksymilian Serafin

2. Maksym Furin

3. Jakub Dejer

4.Piotr Zaczyński

5.Małgosia Baraniak

6. Gabrysia Oświęcimska

7.Andrea Wolińska

8.Izabela Datka

9.Julia Jacek

10. Julia Malik

11. Aleksandra Wątróbska

Grupa II

Wychowawca:

KINGA KAPCZYŃSKA

tel. 728 563 021

1.Karolina Warchoł

2. Maya Budyś

3. Katarzyna Kubik

4.Laura Tracz

5.Pola Galica-Galoch

6. Zuzanna Tabaj

7. Matylda Starzyk

8. Maja Domagała

9.Emilia Piszczek

10.Wiktoria Marcela

11. Martyna Michalska

12. Wiktoria Stelmach

13. Lisa Trocka

Grupa III

Wychowawca:

ALEKSANDRA CHRABĄSZCZ

tel. 515 370 850

1.Nikola Furman

2. Karina Bąk

3.Aleksandra Pawelec

4.Julia Tajduś

5.Zofia Ciesielska

6.Basia Ciesielska

7.Nikola Mróz

8.Kamila Walawska

9.Bianka Kurczap

10. Hanna Niepołomska

11. Alicja Bocheńska

 

 

Grupa IV

Wychowawca:

JULIA MACZEK

tel. 501 148 329

1.Wiktoria Gere

2.Marika Zuchara

3.Pola Kłosińska

4. Zofia Starzyk

5.Julia Tracz

6.Nina Lebitko

7. Oliwia Włodarska

8. Martyna Suchan

9.Olivia Mucha

10. Maja Kozanecka

11.Oliwia Irytowska

12. Nikola Załęczna

13. Jagoda Krajewska